Difference between revisions of "Previous rides data"
| Line 5: | Line 5: | ||
!No of riders | !No of riders | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |2006-06-10||[[UK]]||[[London]]||700-900 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2006-06-10||[[UK]]||[[Brighton & Hove]]||160 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2006-06-10||[[US]]||[[Seattle]]|| 65? |
| + | |- | ||
| + | |2006-06-10||[[Canada]]||[[Vancouver]]||200-250 | ||
|} | |} | ||